Petica-Svet Mašte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dragi dnevnice xDD

Ići dole 
AutorPoruka
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptySub Dec 19, 2009 10:42 pm

ovo je moj dnevnik Very Happy



19.12.2009

Dragi dnevnice Very Happy danas sam isla na sankanje sa drugaricom, bas smo se lepo gubile Smile hvala Bogu nikog nismo videle, sem nekim ljudi koje neznam...ali gledali su nas kao budale...kao da nikad nisu videli decu...mora da ima nesto bas cudno na meni ili njom...al svejedno, konacno je poceo raspusttt Smile jedva sam cekala...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyNed Dec 20, 2009 4:09 pm

20.12.2009...

Jaaako smorno jutro-dan sta li je vec...nisam bas nesto dugo budna nekih 3 sata... dakle 3 sata smaranja... kada pogledam kroz prozor, pa sve onako belo, hladno neda mi se ici napolje,a bas bih da vidim moju Nacke, nisam je videla ima vec 2 dana Very Happy hocu toplo vremeeeeeee Sad na tv samo neki filmovi,a neda mi se gledati, na fb dosadno....u kuci isto tako... knjiga mi se ne cita...ima neko bilo koju ideju sta da radim? omg... ps nemam,a bas bih radila neke radove... j**em ti mutavi windows... morala sam ponovo instalirati, i pif ode ps i muzika, ode Tatula Very Happy hocu svoj windows nazad... sve zbog glupog virusa...Neutral
i tako... javim ako se dogodi nesto zanimljivo danas... pozz ljudi Very Happy kisa srca
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyPon Dec 21, 2009 1:33 pm

21.12.2009


Dobro jutro svima...Smile lepo mi je poceo dan, probudila sam se kad mi je zvonio telefon, mrzim taj zvuk... Zvala me je sestra, verovatno ove nedelje idem da prespavam kod nje...Smile pa me je zvala Natasa, da dodjem kod nje ... tako da necu jos dugo biti ovde...Brat mi jos spava, tako da mogu da igram komp dok nepodjem,a da me nesmara...Inace brat je stariji od mene,ima 16... blablabla... hmmm nzm sta da pisem,nista se nedogadja...Neutral nesto mi je spor komp...stalno zapucava pale Peru nisam videla od petka, culi smo se na fb,nista vise... Lep dan svima, pisem ako se desi nesto zanimljivo... Smile
A sad odo da se spremam da idem kod Nacke... :traaaaaaaa:
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyUto Dec 22, 2009 1:20 am

jos uvek 21.12.2009

Odusevljena sam potpisom i aw-om od tatuleeeeee <3
Kako je ExTrA...Smile hvala jos jednom bb Smile mnogo je mocno Very Happy
Inace i nisam bas nesto happy...al nije to za fejs, jer mi tetka ima nekih bracnih problema i tako... Sad
ali dobro...nadam se da ce proci... i jedino sto moram da kazem jeste da se nadam da ce preziveti, jer je popila neke tablete, i sad kad zaspe neznamo dali ce se probuditi. kada sam to saznala, ljudi bila sam u soku! napisala je i oprostajno pismo...omg Sad vise neplacem, al plakala sam... i to dosta,al skontala sam da tako nemogu nista promeniti,mogu da se nadam najboljem... Sad
kmeeee
pisacu sutra kad saznam kako se zavrsila situacija... pozz ljudi
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyUto Dec 29, 2009 1:01 am

28.12.2009


Pozz ljudi Smile
Vratila sam se...konacno...spavala sam kod sestre bilo je extraaa Smile
ono sa tetkom je dobro proslo...Hvala Bogu Smile i takooo... nema nista novo...valjda... moj brat je danas doveo devojku kuci,a kako mu je komp u sobi, nisam mogla ranije doci, jbg... Pisacu ako se desi nesto zanimljivo...Smile
pozzitj Smile
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyPon Feb 01, 2010 6:21 pm

Njifr ♥️ Evo me...ponovo o.o Very Happy
Posle duzeg vremena...Al napisala sam i zasto...Razz Pocela skola...pocelo ucenje...Sad Super mi je u skoli...Smile xD Pitao me je Pera da se smuvamo...al nikako...Very Happy Mislim da cu uskoro da menjam potpis Very Happy Bas mi zao sto Tatula nije usao u VIP VB T_T
Tek sam sad skontala da je moj dnevnik ovde najdosadniji xDD Jbg...Smile Kad imam dosadan zivot Razz Pocelli smo da radimo gimnastiku na fizickom...Neutral Nikako da naucim da uradim zvezdu i veliku vagu...msm znam ja to da uradim al za 4...al nebitno...Smile Pisacu cim ponovo dodjem za komp...Very Happy pozz ljudovi Wink


kl;jj
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyUto Feb 16, 2010 11:52 pm

Evo posto nemam sta da pisem napisacu neke pesme: (moje) mutave su,ali nema veze Smile
MI SMO JEDNO ZA DRUGO

Sta mislis da pokusamo o5,
mozda ce ovog puta ipak biti bolje...
Mozda se ovog puta ipak skontamo,
a mozda se sve desi spontano...Smile

Znam da smo jedno za drugo,
znam da nam je SUDJENO
da budemo zajedno...

Priznaj da ti se
jos uvek svidjam,
priznaj da ZELIS
samnom da se vidjas...Smile

Neboj se reakcije ljudi oko sebe,
jer niko nemoze.
i nece da utice na tebe...

Znam da smo jedno za drugo,
znam da nam je SUDJENO
da budemo zajedno...



PRAVA STVAR

Nesto sam razmisljala,
ponovo o tebi,
sta me to tera
da time nanosim bol sebi...

Znam da mi se jos svidjas,
ali necu to da ti priznam,
bojim se ispalices mi se,
bojim se prestace sve...

Nacini prvi korak,
ja te ispaliti necu,
jer mi se svidjas
tebe zauvek volecu...

Znam nisi u fazonu
da flertujes tek tako,
ali da li mi verujes,
svidjas mi se JAKO!

Ako jos postoji sansa
da ti i ja budemo par,
javi se,jer ovo
izmedju nas bila bi
PRAVA STVAR
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptySub Mar 20, 2010 11:26 pm

Ugh ,pozz ljudovi D:
hgfdjhgjgh Ponovo sam zaljubljena...al ovoga puta definitivno u pogresnu osobu D:
U Luku ...O: jbt, nemogu, nekako me bas privlaci, iako znam da ima devojku O: uzas... pokusavam sebi da dokazem da nisam zaljubljena u njega, al neide mi...O: jbg... inace sve ostalo je po starom...valjda O: ;} u skoli nije tako lose...Very Happy izuzev matisa D: nzm dal imam jos ness da pisem... ako se setim necega napisacu...zzop P:
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyNed Mar 28, 2010 12:46 am

Pozz ljudovi

Ono vise uopste nisam zaljubljena xDDD Omg...Very Happy Kontam ni netreba mi to...o-o
Nzm zasto vi uopste citate moj dnevnik, kad nema niss zanimljivo T_T evo sada subota uvece a ja visim na msn i imvu O_O kao budala ,al nzm ni sta ce mi to KAO o-o i tako...nema niss novo, necu imati opomene O_O nisam ni mislila da hocu al cisto da napisem xD konacno ce raspust...o-o danas sam isla na vrbicu, pokisla sam...T_T SKROZ O_O dosla sam kuci a ono ispod ociju crni krugoci od maskare, 'ebem ti kisu, danas nasla padati...O_O
i tako...pisem uskoro...pozz ljudovi P: ad
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyČet Apr 01, 2010 6:05 pm

ehhh KONACNO...O__O znate sta je danas? sem 1 aprila -.-'
poceo je raspust!!! O: yay :DDD al znate kad sam cekala zadnji cas kao budala da zvoni pa da mogu da idem kuci...o-o ja msm da nema niss novo...O; valjda... al super se osecam posto u sledecih 10 dana nema skole...weee Very Happy pisem uskoro...pozz ljudovi :***
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptyPon Maj 03, 2010 1:11 pm

STa da kazem...o5 zaljubljena...o5 u Luku...neznam sta mi je...ali mislim da ovog puta nije pogresno P: Rekao je mojoj drugarici da mu se svidjam...:} I pitao jel imam decka o_o :}
Nedaju mi da dolazim cesto za komp ,kao moram da popravim ocene...ali nemogu da ih popravim, dzabe mi brane za komp o_e Skroz sam zavisna od imvu-a O_o -_-"
Da vidim jel ima jos ness novo...o_o ummm... ... ... (5 min kasnije o-e) :
Super mi je bilo za 1 maj :DD Bila sams a drugaricama na Fruskoj Gori u jednoj vikendici, neki momci su nam pomogli oko rostilja tako da se nismo puno namucili {: Kasnije smo pricali strasne price ,jebem ti jedva sam otisla kuci O_O xDDD
pisem uskoro,pozz ljudovi :]
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD EmptySre Jun 09, 2010 12:24 am

:/ Cao svima... Bila sam na exkurziji pre nekih pola meseca ...smw sam se sa Lukom, raskinuli smo ...o-e Inace sam mnogo happy jer dolazi letnji raspust, tada cu dolaziti cesce Very Happy Prolazim sa 4,50 xDDD a bole me ;P Inace Luka nije dosao u sk ni danas...a i bolje...o_e jednostavno ga ne mogu gledati onako...D; ja se i salje palim na njega iako mi je jasno da vise niss nece biti medju nama :/
sve u svemu...pisacu uskoro...Smile pozz ♥️
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dragi dnevnice xDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Dragi dnevnice xDD   Dragi dnevnice xDD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dragi dnevnice xDD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Zabava uz Peticu :: Moj dnevnik-
Skoči na: