Petica-Svet Mašte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hrabrost,sta je to?

Ići dole 
+6
~Jecika~
*Princeza bez krune :P*
|Perdida.En.Suenos|
{Riri♥AyI}
{Andja♥MyI}
~*Forever Young*~
10 posters
AutorPoruka
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyNed Dec 27, 2009 7:24 pm

Sta znaci biti hrabar? Da li smatrate sebe hrabrim?
Nazad na vrh Ići dole
{Andja♥MyI}
Administrator
Administrator
{Andja♥MyI}


Ženski Broj poruka : 12646
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Issy na koncertu od Any:)Duse moje najvece
Raspoloženje : Najbolje na svetu

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyNed Dec 27, 2009 8:57 pm

Covek moze biti hrabar na dva nacina..priv jeste na primer da se
fizicki suoci sa nekim ili necim..A drugi i tezi nacin jeste da bude
dovoljno hrabar na primer da pusti voljenu osobu da ode...ili da prizna
nesto sto bi moglo da povredi neku nejemu dragu osobu!
Ja msm da sam dovoljno hrabra da bih sve to postigla. Hrabrost,sta je to? Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
https://peticasvetmaste.serbianforum.info
{Riri♥AyI}
Administrator
Administrator
{Riri♥AyI}


Ženski Broj poruka : 3953
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 27
Lokacija : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease
Raspoloženje : Same as Rihanna's =)

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyNed Dec 27, 2009 9:20 pm

Hmmm....zanimljivo pitanje.....psihicki jesam hrabra moguda se suocim sa istinom i sve ostalo sto spada pod tim...a sad da se fizicki suocims a nekim to manje vise uvek sam izbegavala svadje i te takve gluposti ali mislim da bih mogla da budem hrabra u tom trenutku
Nazad na vrh Ići dole
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyPon Dec 28, 2009 11:31 pm

Po mom misljenju,nema coveka koji je HRABAR i da bar nekada nije osetio strah. Medjutim postoje ljudi koji taj svoj strah jednostavno potisnu duboko u sebe i ne pokazuju ga. Tako sa spoljasnje strane izgledaju kao da su jako hrabri , ali ih je strah u dubini sebe samoga.Biti hrabar za mene znaci zaloziti se za ono sto mislim da je ispravno, biti iskren prema sebi i drugima, ici u susret necemu uprkos strahu, izloziti se svesno riziku da bi pomogao nekome.Ja sam nekad veoma hrabra,ali sam isto tako u nekim trenucima kukavica.U nekim stvarima koje silno zelim,bez obzira na rizik,ostvaricu to..Za neke krupne i velike korake ponekad i nisam nesto previse hrabra,mada kazu da bez rizika nema dobitka.Nisam hrabra u onim koracima gde cini mi se mozda bi povredila ljude koje volim i koji su mi dragi,a ni u nekim koracima sto se tice ljubavi i tih stvari..Negde sam procitala:I hrabri ljudi osecaju strah, ali ga lakse od drugih savladjuju,zato je neophodno da se covek prvo suoci sa svojim strahovima, a zatim da nadje nacin kako da ih se oslobodi, i slazem se sa time...
Nazad na vrh Ići dole
|Perdida.En.Suenos|
Vip
Vip
|Perdida.En.Suenos|


Ženski Broj poruka : 3376
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 27

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptySub Jan 02, 2010 3:37 am

~*Ramona*~ ::
Po mom misljenju,nema coveka koji je HRABAR i da bar nekada nije osetio strah. Medjutim postoje ljudi koji taj svoj strah jednostavno potisnu duboko u sebe i ne pokazuju ga. Tako sa spoljasnje strane izgledaju kao da su jako hrabri , ali ih je strah u dubini sebe samoga.Biti hrabar za mene znaci zaloziti se za ono sto mislim da je ispravno, biti iskren prema sebi i drugima, ici u susret necemu uprkos strahu, izloziti se svesno riziku da bi pomogao nekome.Ja sam nekad veoma hrabra,ali sam isto tako u nekim trenucima kukavica.U nekim stvarima koje silno zelim,bez obzira na rizik,ostvaricu to..Za neke krupne i velike korake ponekad i nisam nesto previse hrabra,mada kazu da bez rizika nema dobitka.Nisam hrabra u onim koracima gde cini mi se mozda bi povredila ljude koje volim i koji su mi dragi,a ni u nekim koracima sto se tice ljubavi i tih stvari..Negde sam procitala:I hrabri ljudi osecaju strah, ali ga lakse od drugih savladjuju,zato je neophodno da se covek prvo suoci sa svojim strahovima, a zatim da nadje nacin kako da ih se oslobodi, i slazem se sa time...


Ja se slazhem sa ovim totalno^^
Nazad na vrh Ići dole
http://www.maiterocks.com
*Princeza bez krune :P*
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
*Princeza bez krune :P*


Broj poruka : 58
Datum upisa : 02.01.2010

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptySre Jan 06, 2010 12:41 am

Hrabra jesam...Sa istinom uvek mogu da se suocim...A ovako kad bih nzm nesto morala da uradim msm da bih smela..
Hrabar

Citat :
Covek moze biti hrabar na dva nacina..priv jeste na primer da se
fizicki suoci sa nekim ili necim..A drugi i tezi nacin jeste da bude
dovoljno hrabar na primer da pusti voljenu osobu da ode...ili da prizna
nesto sto bi moglo da povredi neku nejemu dragu osobu!

slazem se
Nazad na vrh Ići dole
~Jecika~
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
~Jecika~


Ženski Broj poruka : 117
Datum upisa : 08.01.2010

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyPet Jan 08, 2010 11:19 am

Ja sam psihicki hrabra i cvrsto stojim na zemlji, a ne bi mi bio problem ni da se fizicki obracunam sa nekim...
Biti HRABAR
Citat :
Covek moze biti hrabar na dva nacina..priv jeste na primer da se
fizicki suoci sa nekim ili necim..A drugi i tezi nacin jeste da bude
dovoljno hrabar na primer da pusti voljenu osobu da ode...ili da prizna
nesto sto bi moglo da povredi neku nejemu dragu osobu!

Slazem se, ali i hrabar psihicki da se suoci sa nekom bolnom istinom, koju ne moze promeniti...po meni to je najteze!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vanessa-ashley.serbianforum.info
Joxy
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
Joxy


Ženski Broj poruka : 95
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 28

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyNed Jan 17, 2010 8:36 pm

smatram sebe hrabrom.ali ne bas za sve.
Nazad na vrh Ići dole
*Stella Rossa
Vip
Vip
*Stella Rossa


Ženski Broj poruka : 5851
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 30

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyNed Jan 17, 2010 9:00 pm

Eddi Rickenbacker

"Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!"
Nazad na vrh Ići dole
Clana♥
Moderator
Moderator
Clana♥


Ženski Broj poruka : 15231
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 28
Lokacija : Smallville.
Raspoloženje : Zavisi.

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyČet Feb 11, 2010 2:13 am

U pojedinim situacijama.
Nazad na vrh Ići dole
Nina*
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu
Nina*


Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.02.2010

Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? EmptyPon Feb 15, 2010 9:34 pm

ja mislim da hrabar covek ima petlju da rizikuje i da se suprotstavi necemu sto nije dobro ili sto ne valja.ja ne smatram hrabrosti kada se neko nekom fizicki suprotstavi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hrabrost,sta je to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabrost,sta je to?   Hrabrost,sta je to? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hrabrost,sta je to?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Na krilima Petice u svet maste :: Sve o vama :: Mi filozofi-
Skoči na: