Petica-Svet Mašte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zaljubljena u krivog dečka-HELP

Ići dole 
+5
Psiholog Petice
{Riri♥AyI}
Mačkica ♥ Tom
*Stella Rossa
maya
9 posters
AutorPoruka
maya
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici



Broj poruka : 60
Datum upisa : 09.11.2009

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptyUto Nov 10, 2009 11:55 pm

Ovako,moja naj frendica je već godinu dana u vezi sa jednim super tipom. I več godinu dana (otkako nas je upoznala) ja razmišljam o njemu.
Kad svi troje idemo zajedno van on se ponaša prema meni kao da mu se na neki način sviđam. Mislim šalje mi takve signale. Ali opet stalno govori kako obožava svoju curu,....Al ona se prema njemu ponaša..nez..kad ih vidite skupa uvijek mislite da su u svađi,uvijek je nekako hladna prema njemu. I danas sam saznala da ga je navodno prevarila,a on to ne zaslužuje,jer je stvarno jako dobar i zgodan i sve i sad mi se još više sviđa. I kad sam s njim u društvu pokušavam ga osvojit ili mu dat do znanja da mi se sviđa,ali zbog svega tog sam ljuta na sebe jer ipak je on dečko od moje NAJ frendice i to nije fer prema njoj. A opet kad vidim kako se ponaša prema njemu,pomilsim kako on zaslužije bolju i da bi to mogla biti ja.
Al opet kad bolje razmislim,da on prekine s njom zbog mene ja nebi bila s njim jer bi s time otjerala svoju frendicu,a kad bi ona s njim prekinula opet nebi bila s njim jer on nju voli (valjda) pa bi ja bila samo zamjena. A kad bi suglasno prekinuli onda bi bila s njim...
Jao ja sam sad skroz zbunjena.niš više ne kužim,znam samo da mi se jako sviđa i da sam ljubomorna na frendicu.

Ja sam ovo sad totalno smotano objasnila. Ja se nadam da ste shvatili. Please HELP!
Nazad na vrh Ići dole
*Stella Rossa
Vip
Vip
*Stella Rossa


Ženski Broj poruka : 5851
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 30

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptySre Nov 11, 2009 4:01 am

Sto ne pokusas da razgovaras sa drugaricom i kazes joj sta osecas...
Mozda ona nije zaljubljena u tog decka i nece joj smetati da ti budes sa njim.
Ali, moras da budes sigurna da i on oseca nesto prema tebi, jer ako mu se ti ne svidjas, dzaba je i da tvoja drugarica raskine sa njim!
SRECNO...
Nazad na vrh Ići dole
Mačkica ♥ Tom
Volis Peticu
Volis Peticu
Mačkica ♥ Tom


Ženski Broj poruka : 671
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : ~♥ On the dark side of the sun ♥~

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptySre Nov 11, 2009 4:29 pm

Ja msm da bi trebalo da razgovaras sa deckom i sa drugaricom i da im objasnis kako stoje stvari...
Nazad na vrh Ići dole
{Riri♥AyI}
Administrator
Administrator
{Riri♥AyI}


Ženski Broj poruka : 3953
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 27
Lokacija : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease
Raspoloženje : Same as Rihanna's =)

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptySre Nov 11, 2009 6:41 pm

~marija~ ::
Sto ne pokusas da razgovaras sa drugaricom i kazes joj sta osecas...
Mozda ona nije zaljubljena u tog decka i nece joj smetati da ti budes sa njim.
Ali, moras da budes sigurna da i on oseca nesto prema tebi, jer ako mu se ti ne svidjas, dzaba je i da tvoja drugarica raskine sa njim!
SRECNO...
Nije lose to..ali mislim da ne trebas direktno da joj kazes sta osecas jer ga ona mozda voli ali slabo pokazuje emocije...mozda je neznija prema njemu kada su sami ili jednostavno ne zna da pokazuje emocije deluje hladno ali ga u stvari voli.
Mislim da trebas cisto onako bez veze da pocnes temu kao ,,ja koliko ste vas dvoje zajedno...bas dugoo..koliko tacno??' i onda mozes posle da je pitas da li ga voli i ostalo..i onda se samo nadovezes sa pitanjima i mozes da izvuces iz nje sta ona stvarno oseca prema njemu...ako ga ne voli ne bi sigurno to krila od tebe ipak ti je naj drugaica..i onda ako kaze da ga ne voli i da planira da raskine sa njim ili tako nesto..mogla bi da joj kazes da ti se svidja i da li ima nesto protiv ako bi ti bila sa njim..naravno isto kao sro je Marija rekla moras da proveris da li se ti tom decku svidjas
Nazad na vrh Ići dole
maya
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici



Broj poruka : 60
Datum upisa : 09.11.2009

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptySre Nov 11, 2009 9:03 pm

Hvala vam svima na savjetima,ali nebih htjela razgovarat s njima jer se bojim da me ne skuže,a ako on to ne osječa prema meni onda ču ispast glupa.
Največi problem je u tome što ja zapravo nisam 100 posto sigurna što osječam prema njemu.
Mislim kad se neko vrijeme ne vidimo onda ni ne razmišljam o njemu i pomislim kako mi se uopče ne sviđa,a kad ga vidim srce mi počne jako lupat i sva cvjetam i samo mislim kako da ga osvojim.
Skroz sam zbunjena.
Nazad na vrh Ići dole
Psiholog Petice
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu
Psiholog Petice


Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.11.2009

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptyČet Nov 12, 2009 1:25 am

Najbolje drugarice nemaju tajni jedna pred drugom!
Posto ti iza ledja "najbolje drugarice" razmisljas ,cinis,dvoumis se,a da ona sve to ne zna,to vec mnogo govori!Zbog toga,je najbolje da svoju drugaricu i njenog decka potisnes iz svojih razmisljanja i da bez obzira koliko ti se taj decko svidja potrazis nekog drugog!To sto je on prema tebi ok ne mora nista da znaci!To sto se tvoja drugarica prema njemu ponasa ne pokazujuci dovoljno ljubavi,bar ti to msilis,ne mora uopste da bude istina!Mozda se ona samo ponasa slobodno sa svojim deckom,pred tobom!Stavi se u njenu situaciju!Sigurno bi ti bilo mnogo tesko kad bi shvatila da tvoja drugarica nesto muva sa tvojim deckom!Bez obzira na osecanja,prestani da mislis o njemu,i da mozda uobrazavas da ti se udvara,i da tako sacuvas dobar odnos sa drugaricom!
Nazad na vrh Ići dole
~*Just Me*~
Kupujes redovno Peticu
Kupujes redovno Peticu
~*Just Me*~


Ženski Broj poruka : 499
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 28
Lokacija : *In My Broken </3 *
Raspoloženje : Just in My CoOl MoOd n_n

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptyUto Dec 15, 2009 1:03 am

slazem se sa ovim psihologom ^^
Nazad na vrh Ići dole
{Andja♥MyI}
Administrator
Administrator
{Andja♥MyI}


Ženski Broj poruka : 12646
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Sa Issy na koncertu od Any:)Duse moje najvece
Raspoloženje : Najbolje na svetu

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptyPet Dec 18, 2009 3:59 pm

Posto ste najbolje drugarice..definitivno treba da joj kazes..Niste
prave najbolje drugarice ako od nje krijes osecanja..Moras joj eci pa
sta bude..Objasni joj da nije namerno,msm ne mozes kontrolisati
osecanja..ali nikako ne smes biti sa njim..Zaboravi ga!
Nazad na vrh Ići dole
https://peticasvetmaste.serbianforum.info
*Princeza bez krune :P*
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
*Princeza bez krune :P*


Broj poruka : 58
Datum upisa : 02.01.2010

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptySre Jan 06, 2010 12:28 am

Dreamer * ::
~marija~ ::
Sto ne pokusas da razgovaras sa drugaricom i kazes joj sta osecas...
Mozda ona nije zaljubljena u tog decka i nece joj smetati da ti budes sa njim.
Ali, moras da budes sigurna da i on oseca nesto prema tebi, jer ako mu se ti ne svidjas, dzaba je i da tvoja drugarica raskine sa njim!
SRECNO...
Nije lose to..ali mislim da ne trebas direktno da joj kazes sta osecas jer ga ona mozda voli ali slabo pokazuje emocije...mozda je neznija prema njemu kada su sami ili jednostavno ne zna da pokazuje emocije deluje hladno ali ga u stvari voli.
Mislim da trebas cisto onako bez veze da pocnes temu kao ,,ja koliko ste vas dvoje zajedno...bas dugoo..koliko tacno??' i onda mozes posle da je pitas da li ga voli i ostalo..i onda se samo nadovezes sa pitanjima i mozes da izvuces iz nje sta ona stvarno oseca prema njemu...ako ga ne voli ne bi sigurno to krila od tebe ipak ti je naj drugaica..i onda ako kaze da ga ne voli i da planira da raskine sa njim ili tako nesto..mogla bi da joj kazes da ti se svidja i da li ima nesto protiv ako bi ti bila sa njim..naravno isto kao sro je Marija rekla moras da proveris da li se ti tom decku svidjas

I agr.
Nazad na vrh Ići dole
problem
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu



Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.10.2010

Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP EmptyČet Okt 28, 2010 11:31 pm

JA IMAM JEDAN OGROMAN PROBLEM ZALJUBLJENA SAM TAKODJE U KRIVOG DECKA! SAMO JOS JEDAN VECI PROBLEM ZALJUBLJENA SAM U NAJBOLJEG DRUGARA:(
Da ne gnjavim previse pouzdano znam da me ne voli i da nemam nikakve sanse kao i sto pouzdano znam da voli drugu sa kojom je u vezi, sta da radim kako da ga zaboravim?
Probala sam sa drugim omcima probala sam sa picem provbala sam sve ali ne ide,ovo traje jako dugo vec 10 godina Sad tesko mi je da ga slusam kako prica o devojci tesko mi je sve ne znam sta da radim... A opet sa druge strane nekad se iskljucim uzivam u prijateljstvu sa neke strane mi je kao rod, o svemu mogu da pricam sa njim osim o ovom problemu
pOMOZITE
hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljena u krivog dečka-HELP   Zaljubljena u krivog dečka-HELP Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaljubljena u krivog dečka-HELP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mala zaljubljena in hot seat
» Zaljubljena u najboljeg druga
» Opisite svog decka/simpu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Na krilima Petice u svet maste :: Petica vas savetuje!-
Skoči na: