Petica-Svet Mašte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moja sestra-davez

Ići dole 
+5
{Riri♥AyI}
~*Forever Young*~
*Stella Rossa
maya
{Andja♥MyI}
9 posters
AutorPoruka
{Andja♥MyI}
Administrator
Administrator
{Andja♥MyI}


Ženski Broj poruka : 12646
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Issy na koncertu od Any:)Duse moje najvece
Raspoloženje : Najbolje na svetu

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyUto Nov 10, 2009 9:44 pm

Ovo NIJE MOJ PROBLEM,vec jedne devojcice!
Pokusajte da joj pomognete!


Imam 15 godina...Moja setsra ima 8 godina..Pravi je davez..Stalno upada u moju sobu,pretura mi po stvarima,svrlja sveske,cita na sav glas moj dnevnik..Nzm sta da radim???Pomozite!
Nazad na vrh Ići dole
https://peticasvetmaste.serbianforum.info
maya
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici



Broj poruka : 60
Datum upisa : 09.11.2009

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyUto Nov 10, 2009 11:11 pm

Najprije joj probaj objasnit da je to tvoja soba i da nema pravo ulazit bez tvog dopuštenja. To joj reci na ljep (bez vikanja),ali na razumljiv (da lakše shvati,jer ipak je djete) način.
Ako to ne pomogne reci joj da si ljuta na nju i da bi sigurno i onda bila ljuta kada bi ti tako i njoj radila. I tu slobodno malo podigneš glas,a možeš reći i roditeljima da te to jako živcira i zamoli ih da je opomenu.
Ako ni to ne pomogne,onda ti njoj radi isto (heh zvuči smiješno,al ja sam se tako riješila svoje sestrične).
Nadam se pomogla.
Nazad na vrh Ići dole
*Stella Rossa
Vip
Vip
*Stella Rossa


Ženski Broj poruka : 5851
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 30

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptySre Nov 11, 2009 3:19 am

Ma, sa takvom decom ne moze se lepo!!!
Salim se, naravno!
Slazem se sa Mayom... Pokusaj da joj lepo objasnis da ti to smeta, mozda ce i razumeti!
Ako to ne uspe, reci roditeljima, pa mozda njih poslusa...
Nazad na vrh Ići dole
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptySre Nov 11, 2009 11:32 pm

Mozda bi pomogao i neki dogovor.Npr da je zamolis da u odredjenim trenucima ne ulazi u tvoju sobu i ako to ispuni da joj kupis neku malu stvarcicu koja bi joj mnogo znacila...
Nazad na vrh Ići dole
{Andja♥MyI}
Administrator
Administrator
{Andja♥MyI}


Ženski Broj poruka : 12646
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Issy na koncertu od Any:)Duse moje najvece
Raspoloženje : Najbolje na svetu

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyČet Nov 12, 2009 1:32 am

Imam i ja sestru koja je davez,samo sto je starija od mene.mislim da je mladja od mene da bih joj vise prastala.Mozda od tebe trazi vise ljubavi i zeli na sebe da skrene paznju,nekim potezima koji su na tovju stetu!Odvoji za nju malo vremena,razgovaraj sa njom,poigraj se,i posle joj objasni da zelis da imas vreme i samo za sebe.Ako to ne uspe,zamoli roditelje,da ti obezbede trenutke mira!Reci i njima i sestri koliko je volis,a da te njeni neki potezi nerviraju zato sto ponekad zleis da neke stvari uradis u samoci i tisini!
Nazad na vrh Ići dole
https://peticasvetmaste.serbianforum.info
{Riri♥AyI}
Administrator
Administrator
{Riri♥AyI}


Ženski Broj poruka : 3953
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 27
Lokacija : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease
Raspoloženje : Same as Rihanna's =)

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyČet Nov 12, 2009 4:13 pm

Javv ja sam sestra davez..xD Ja imam stariju sestru koja je od mene starija 8 godina! A pre kada je recimo imala 15 a ja kada sam imala 7 cesto sam isto to radila a to je samo zato da bih privukla njenu paznju...pokusaj da odvojis malo vremena za nju......a i kazi svojim roditeljima da joj skrenu paznju i objasne neke stvari..jer sa takvom decom nema razgovora xDD Milsim ja sam bila takva i sa mnom nije bilo nikakvog kompromisa niti razgovora a li mozda je tvoja sestra razumna pa ce se sve dogovorom i razgovoorom srediti
Nazad na vrh Ići dole
^Slucajni^prolaznik^
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
^Slucajni^prolaznik^


Ženski Broj poruka : 114
Datum upisa : 13.11.2009
Godina : 31

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyPet Nov 13, 2009 5:26 pm

Ona samo zeli tvoju paznju, i tvoju ljubav... zeli da bude deo tvoga zivota, objasni joj da ne valja to sto radi i posveti jos jedan ceo dan, idite u setnju, u bioskop, na igraliste, zabavi se sa njom, kupi joj neku zanimaciju i prestace.
Nazad na vrh Ići dole
~*Just Me*~
Kupujes redovno Peticu
Kupujes redovno Peticu
~*Just Me*~


Ženski Broj poruka : 499
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 28
Lokacija : *In My Broken </3 *
Raspoloženje : Just in My CoOl MoOd n_n

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyUto Dec 15, 2009 1:35 am

KAKO JE OVO TUPAVO..IJAOOO..i ja imam brata od 18 koi me izludjuje PA??? nie jedina -___-
Nazad na vrh Ići dole
~Jecika~
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
~Jecika~


Ženski Broj poruka : 117
Datum upisa : 08.01.2010

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyPet Jan 08, 2010 11:28 am

Ja imam isti problem... Moja sestra ima isto 8. godina... Ne mozes tu nista da uradis!!! DECA SU NEDOKAZNA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vanessa-ashley.serbianforum.info
*KaJa*
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu
*KaJa*


Ženski Broj poruka : 42
Datum upisa : 07.08.2010
Godina : 26
Raspoloženje : :D

Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez EmptyNed Avg 08, 2010 7:23 pm

Tvoja sestra trazi tvoju paznju,ljubav...Pokusaj da joj se posvetis malo vise.Naprimer...izadjite u setnju,idite na sladoled,kupi joj neku stvarcicu ili malo vise komunicirajte,dozvolijoj da ponekad udje u tvoju sobu itd...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moja sestra-davez Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sestra-davez   Moja sestra-davez Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja sestra-davez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja najveca zelja...?
» Ovde ide sva moja energija...!!!xD♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Na krilima Petice u svet maste :: Na krilima... :: Ja kao savetnik-
Skoči na: