Petica-Svet Mašte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...

Ići dole 
+9
Clana♥
^Slucajni^prolaznik^
*ANNIE Y DUL*
maya
Mačkica ♥ Tom
(EffY)>B0rN BaCkWaRd<
Micy
{Riri♥AyI}
{Andja♥MyI}
13 posters
AutorPoruka
{Andja♥MyI}
Administrator
Administrator
{Andja♥MyI}


Ženski Broj poruka : 12646
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Issy na koncertu od Any:)Duse moje najvece
Raspoloženje : Najbolje na svetu

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyPet Nov 06, 2009 6:04 pm

Sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
https://peticasvetmaste.serbianforum.info
{Riri♥AyI}
Administrator
Administrator
{Riri♥AyI}


Ženski Broj poruka : 3953
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 27
Lokacija : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease
Raspoloženje : Same as Rihanna's =)

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptySub Nov 07, 2009 6:33 pm

Naravno da je to tacno!
Jer ako si ti hrabar i imas tu ,,moc'' da volis lakse ces recimo pridobiti necije srce ako mu budes imala hrabrosti da mu priznas.....ne znam kako to da kazem a da me razumete na sta mislim...xD
U svakom slucaju stojim iza tago da hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene
Nazad na vrh Ići dole
Micy
Svidja ti se petica
Svidja ti se petica
Micy


Ženski Broj poruka : 154
Datum upisa : 07.11.2009
Godina : 27
Lokacija : In Edward's hug
Raspoloženje : n_n

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptySub Nov 07, 2009 7:54 pm

slazem se....
ko je hrabar taj je i srecan....jer ako si hrabar da zapocnes neto vece su sanse da uspes...nego ni da nepokusavas
Nazad na vrh Ići dole
(EffY)>B0rN BaCkWaRd<
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu
(EffY)>B0rN BaCkWaRd<


Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2009

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyNed Nov 08, 2009 10:16 pm

radi se o tome da ljubav nije uvek rainbows and butterflies (ne znam kako da to kazem sa srpskom, u fazonu da nije sve uvek divno i krasno) jer da bi nekoga voleo trebas da ga prihvatis sa svim njegovim vrlinama i manama, sa svim onim dobrim i losim sto nosi u sebi jer je to sustina prave ljubavi i za to je i te kako potrebna hrabrost
zato hrabri vole, a kukavice cekaju da neko skupi dovoljno hrabrosti cekaju da ih neko prihvati onakve kakvi jesu umesto da sami pokusaju da pronadju nekoga ko ce u njima prepoznati pravu osobu za sebe
Nazad na vrh Ići dole
Mačkica ♥ Tom
Volis Peticu
Volis Peticu
Mačkica ♥ Tom


Ženski Broj poruka : 671
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : ~♥ On the dark side of the sun ♥~

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyUto Nov 10, 2009 5:48 pm

(EffY)>B0rN BaCkWaRd< ::
radi se o tome da ljubav nije uvek rainbows and butterflies (ne znam kako da to kazem sa srpskom, u fazonu da nije sve uvek divno i krasno) jer da bi nekoga voleo trebas da ga prihvatis sa svim njegovim vrlinama i manama, sa svim onim dobrim i losim sto nosi u sebi jer je to sustina prave ljubavi i za to je i te kako potrebna hrabrost
zato hrabri vole, a kukavice cekaju da neko skupi dovoljno hrabrosti cekaju da ih neko prihvati onakve kakvi jesu umesto da sami pokusaju da pronadju nekoga ko ce u njima prepoznati pravu osobu za sebe
slazem se ^^
Nazad na vrh Ići dole
maya
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici



Broj poruka : 60
Datum upisa : 09.11.2009

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptySre Nov 11, 2009 12:26 am

I♥Stefan ::
Naravno da je to tacno!
Jer ako si ti hrabar i imas tu ,,moc'' da volis lakse ces recimo pridobiti necije srce ako mu budes imala hrabrosti da mu priznas.....ne znam kako to da kazem a da me razumete na sta mislim...xD
U svakom slucaju stojim iza tago da hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene

Totalno se slažem i nemam ništa drugo za dodat. Sve si rekla heh.
Nazad na vrh Ići dole
*ANNIE Y DUL*
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu
*ANNIE Y DUL*


Ženski Broj poruka : 21
Datum upisa : 11.11.2009
Godina : 28
Lokacija : a la orilla de algun beso
Raspoloženje : smoreno

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptySre Nov 11, 2009 4:08 pm

(EffY)>B0rN BaCkWaRd< ::
radi se o tome da ljubav nije uvek rainbows and butterflies (ne znam kako da to kazem sa srpskom, u fazonu da nije sve uvek divno i krasno) jer da bi nekoga voleo trebas da ga prihvatis sa svim njegovim vrlinama i manama, sa svim onim dobrim i losim sto nosi u sebi jer je to sustina prave ljubavi i za to je i te kako potrebna hrabrost
zato hrabri vole, a kukavice cekaju da neko skupi dovoljno hrabrosti cekaju da ih neko prihvati onakve kakvi jesu umesto da sami pokusaju da pronadju nekoga ko ce u njima prepoznati pravu osobu za sebe

I agree
Nazad na vrh Ići dole
^Slucajni^prolaznik^
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
^Slucajni^prolaznik^


Ženski Broj poruka : 114
Datum upisa : 13.11.2009
Godina : 31

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyPet Nov 13, 2009 4:53 pm

slazem se sa Nicky
Nazad na vrh Ići dole
Clana♥
Moderator
Moderator
Clana♥


Ženski Broj poruka : 15231
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 28
Lokacija : Smallville.
Raspoloženje : Zavisi.

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyPet Dec 04, 2009 4:12 pm

Ne slazem se sa ovim.
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu
>>>Dragana PaliMrs<<<


Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyNed Dec 20, 2009 12:34 am

Slazem se sa ovim...
Nazad na vrh Ići dole
~*Just Me*~
Kupujes redovno Peticu
Kupujes redovno Peticu
~*Just Me*~


Ženski Broj poruka : 499
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 28
Lokacija : *In My Broken &amp;lt;/3 *
Raspoloženje : Just in My CoOl MoOd n_n

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyNed Dec 20, 2009 3:08 am

ja se ne slazem sa temom....tj..sa svim odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
*Princeza bez krune :P*
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
*Princeza bez krune :P*


Broj poruka : 58
Datum upisa : 02.01.2010

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptySre Jan 06, 2010 1:16 am

Dreamer * ::
Naravno da je to tacno!
Jer ako si ti hrabar i imas tu ,,moc'' da volis lakse ces recimo pridobiti necije srce ako mu budes imala hrabrosti da mu priznas.....ne znam kako to da kazem a da me razumete na sta mislim...xD
U svakom slucaju stojim iza tago da hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene
Nazad na vrh Ići dole
Joxy
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici
Joxy


Ženski Broj poruka : 95
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 28

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... EmptyNed Jan 17, 2010 8:33 pm

pa nzm sta da msm o ovom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Na krilima Petice u svet maste :: Sve o vama :: Mi filozofi-
Skoči na: