Petica-Svet Mašte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pisite sms poruke!

Ići dole 
+13
Justin's shawty♥
~*Forever Young*~
anny
{Issy♥AyM}
{♥}Breathe{♥}
Andjela
Evanna Lynch fan #1
ALaOrillaDeUnAmor
*Forewer and ewer bff*
*Stella Rossa
BUNTOVNICA
{Riri♥AyI}
{Andja♥MyI}
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptySub Dec 26, 2009 8:19 pm

paces mi u ruke, pasces...stizem a ti widi sta ces! Ohladi sokowe, bokowe, rokowe, kasno je sada za wadjenje..jer posle mene ti treba weliko hladjenje!
Nazad na vrh Ići dole
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptySub Dec 26, 2009 8:19 pm

Ne weruj mojim ocima slatko bez reci gowore, jedan pogled ili dwa i daces mi sto imas swe! Ne weruj mojim recima jer bezobrazna su laz,1 i 1 nisu 2 u lazima je slatka draz.... Dok sam tu, ja sam tu, to nece biti zauwek... Smile i kada nestanem pitaces gde li je ta mala WESTICA IZ SRBIJE!
Nazad na vrh Ići dole
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptySub Dec 26, 2009 8:19 pm

Ponekad ne widim sunce,ponekad mrzim sebe,al uwek mi srce zadrhti kad pomislim na tebe,ja znam...znam swe,ziwot ce dugo trajati,sunce ce wecno sijati,koliko te wolim da li ces ikad znati?!Necu da placem kad suza nema,necu da ziwim od uspomena,ziwot je takaw i mora da boli al uwek pati onaj sto woli!
Nazad na vrh Ići dole
~*Forever Young*~
Najveci obozavalac Petice
Najveci obozavalac Petice
~*Forever Young*~


Ženski Broj poruka : 3923
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : U zemlji cuda....
Raspoloženje : Zaljubljena...

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 2:04 am

Volim te ne samo zbog onoga stito jesi
Nego zbog onoga sto sam ja kada sam sa tobom.
Volim te ne samo zbog onog sto si učinila od sebe.
Nego i zbog onog što činiš od mene.
Nazad na vrh Ići dole
ALaOrillaDeUnAmor
Kupujes redovno Peticu
Kupujes redovno Peticu
ALaOrillaDeUnAmor


Ženski Broj poruka : 434
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 26
Lokacija : En el Titanic,acaba de decir a Poncho:,,Si tu quieres saltar,yo voy hacer lo mismo...Pero quiero que sepas que mi alma te seguira
Raspoloženje : Dobro je za sada!

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 2:36 am

Zelim da znasx da ja shaljem poruke samo osobama koje su sexy,lepe i newerowatno inteligentne.
Nazad na vrh Ići dole
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 3:31 pm

Stojim na mostu i gledam reku,mislim na tebe a suze mi teku.Lepe su oci tvoje,cudan je njihov sjaj,pusti me da tiho placem jer nocas trebas mi ZNAJ...
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Breathe{♥}
Moderator
Moderator
{♥}Breathe{♥}


Ženski Broj poruka : 2071
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 5:40 pm

Kad se vece spusti i prekrije prozor tvoj,po neberskoj pomracini poljubac ti saljem svoj.Nek poljubac stigne gdje ne mogu ja,nek ti tiho sapne da te volim ja...
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Breathe{♥}
Moderator
Moderator
{♥}Breathe{♥}


Ženski Broj poruka : 2071
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 5:41 pm

Sasvim slučajno našla sam se u deliću, tvoga svijeta, zastala sam među redovima, tvoje duše…neka nevidljiva nit dotaknula me pored srca,ili je to tvoja ruka bila, a nisam svesna..dani su lakšiOtkako si tu, duša je punija….. Ti si mi osmeh na usnama……!
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Breathe{♥}
Moderator
Moderator
{♥}Breathe{♥}


Ženski Broj poruka : 2071
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 5:42 pm

Zelim da znas da sam ovo prava ja i da to sto osecam prema tebi se desilo nekako.Sve se menja,pocinjem da otkrivam sebe,mogu da volim i sada volim tebe.Dosta je bilo igranja mojim laznim zivotom,meni je potrebna cista dusa kao ti da mi zaleci rane neznoscu i lepotom...
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Breathe{♥}
Moderator
Moderator
{♥}Breathe{♥}


Ženski Broj poruka : 2071
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 5:42 pm

Sinoc sam dosla kuci,popela sam se na vrata,zakljucala stepenice,istusirala pidzamu,legla na lampu i ugasila krevet! Eto sta mi se desava kad mislim na tebe!!!
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Breathe{♥}
Moderator
Moderator
{♥}Breathe{♥}


Ženski Broj poruka : 2071
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 5:43 pm

Neznam sta vise boli,kad si tu ili kad te nema,kad me gledas ili kad smo samo stranci..Neznam sta vise boli ta tvoja smedja kosa ili tvoje smedje oci..kad te zelim ili kad te dozivam..Neznam sta vise boli kad se daje ili kad se moli kad se mrzi ili kad se voli neznam ali osjecam da boli...
Nazad na vrh Ići dole
{♥}Breathe{♥}
Moderator
Moderator
{♥}Breathe{♥}


Ženski Broj poruka : 2071
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 5:43 pm

OBECAVAM TI DA TE NECU VOLJETI,DA TE NECU LJUBITI,DA TE NECU MAZITI,DA TE NECU GRLITI,DA TE NECU SANJATI I JOS TI OBECAVAM DA OBECANJE NECU ISPUNITI
Nazad na vrh Ići dole
Justin's shawty♥
Moderator
Moderator
Justin's shawty♥


Ženski Broj poruka : 2755
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Tree Hill :)
Raspoloženje : Super :)

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 7:40 pm

Pogledaj na sat i bice ti jasno,
niko nikoga ne zove ovako kasno.
To rade samo oni kojima je stalo,
a zasto ja to radim... razmisli malo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://robertandkristen.4umer.com/index.htm
*Stella Rossa
Vip
Vip
*Stella Rossa


Ženski Broj poruka : 5851
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 30

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 11:26 pm

Hvala ti što si tako dobra prema meni, sto si me naucila prave vrednosti da cenim, sto trpis kada sam dosadna i teška i sto za nase drugarstvo nikada necu reci da je greska! Hvala ti na svemu lepom sto si mi pruzila, i nikada ne pitaj kako ni zasto...Volim te, jer si to zasluzila!
Nazad na vrh Ići dole
*Stella Rossa
Vip
Vip
*Stella Rossa


Ženski Broj poruka : 5851
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 30

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Dec 27, 2009 11:27 pm

Naše prijateljstvo nije u trendu! Ono ne prati modu, ne dobija kredite i ne otplaćuje se na rate, ali i pored toga je NAJBOLJA investicija u mom životu!!!
Nazad na vrh Ići dole
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyPon Dec 28, 2009 2:26 pm

Sada znam da te trebam sada znam da te volim i kada unapred gledam bez tebe ja ne postojim....:-(
Nazad na vrh Ići dole
Justin's shawty♥
Moderator
Moderator
Justin's shawty♥


Ženski Broj poruka : 2755
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Tree Hill :)
Raspoloženje : Super :)

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyUto Dec 29, 2009 8:18 pm

Ti stvaro mislis da si nezni princ na belom konju...Malo je sada kasno za nas dvoje... Produzi dalje mozda sebi nadjes neku bolju...Za mene bajke vise ne postoje..!!
Nazad na vrh Ići dole
http://robertandkristen.4umer.com/index.htm
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyUto Dec 29, 2009 11:01 pm

TESKO JE TVOM LIKU DATI OBLIK RECI,LAKSE JE RAZASTRETI NEBESA. NE MOGU DA TE VOLIM A DA TE NE VOLIM.......
Nazad na vrh Ići dole
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptySre Dec 30, 2009 6:24 pm

Ova poruka ima zadatak da ti na usta stavi osmijeh sladak... Ako nije uspijela odmah je se rijesi a ako jest-opet se nasmijesi
Nazad na vrh Ići dole
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyČet Dec 31, 2009 5:31 pm

Kad vjetar zasvira simfoniju svoju i okrene stranicu novih nota sjeti se djevojke koja je bila slucajni prolaznik tvog zivota.
Nazad na vrh Ići dole
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyPet Jan 01, 2010 3:08 pm

bog stvori sunce toplo i sjajno stvori mesec mio i drag stvori more duboko i plavo i zatim stvori tebe jer je neku glupost ipak morao napraviti...
Nazad na vrh Ići dole
Andjela
Kupujes redovno Peticu
Kupujes redovno Peticu
Andjela


Broj poruka : 454
Datum upisa : 07.11.2009
Raspoloženje : Super bar za sad

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyPet Jan 01, 2010 3:57 pm

Svakog dana sve vise srce me boli. Svakog dana sve vise ludo te volim.
Svakog dana polako nada se gasi samo tvoja dusa jos moze moju da spasi.
Zato nemoj misliti na ovaj svijet sasavi nego se prepusti carima nase
ljubavi!
Nazad na vrh Ići dole
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptySub Jan 02, 2010 2:54 pm

OBECAVAM TI DA TE NECU VOLJETI,DA TE NECU LJUBITI,DA TE NECU MAZITI,DA TE NECU GRLITI,DA TE NECU SANJATI I JOS TI OBECAVAM DA OBECANJE NECU ISPUNITI
Nazad na vrh Ići dole
Justin's shawty♥
Moderator
Moderator
Justin's shawty♥


Ženski Broj poruka : 2755
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Tree Hill :)
Raspoloženje : Super :)

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptySub Jan 02, 2010 4:19 pm

Pisem ti ovu poruku, NE ZA USPOMENU, jer ona bledi, NE ZA SECANJE, jer ono nestaje, VEC ZA LJUBAV KOJA NIKAD NE PRESTAJE!
Nazad na vrh Ići dole
http://robertandkristen.4umer.com/index.htm
{Issy♥AyM}
Administrator
Administrator
{Issy♥AyM}


Broj poruka : 19149
Datum upisa : 07.11.2009

Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 EmptyNed Jan 03, 2010 2:34 pm

Sa tobom je otisao deo mog srca,a drugi deo bez tog nemoze da kuca.Sada trazim tebe i deo srca moga.Ne vidim nikog,pa ni sebe,treba mi deo srca tvoga.Vrati se,dodji i srce mi vrati,pojavi se u zivot me povrati.Sada mi trebas dusu da mi predas,da zauvek budes tu...U MOM SRCU...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pisite sms poruke! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sms poruke!   Pisite sms poruke! - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pisite sms poruke!
Nazad na vrh 
Strana 10 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pisite zanimljivosti!
» Pisite misterije!
» Pisite blamove!
» Pisite ljubavne price!
» Pisite istinite price!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Časopis Petica :: Kreiraj Peticu :: Sms poruke-
Skoči na: